Oferta Mariusz Meble

Oferta Mariusz Meble

Nasza firma projektuje dla Państwa wnętrza, a następnie je wykonuje. Skupiamy się głównie na aranżacji kuchni poprzez tworzenie mebli na wymiar, ale nie tylko.

Oferujemy tworzone na wymiar:
- szafy
- garderoby
- komody
- biurka
- stoły
- sypialnie
- meble pokojowe
- meble biurowe
- meble łazienkowe
A także wiele innych mebli, które tworzone są na Państwa zamówienie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble wykonane z różnego rodzaju materiałów:
- meble z płyty MDF
- meble lakierowane na wysoki połysk
- meble lakierowane matowe
- meble drewniane

Nasza firma urządzała pomieszczenia jak i całe mieszkania, zastane w stanie deweloperskim. Pracowaliśmy od zera po stworzenie całej idealnie zaprojektowanej przestrzeni. Równie często urządzamy wnętrza, które są przeznaczone do całkowitego remontu. Nasza praca sprawia nam ogromną satysfakcję, dlatego bardzo się do niej przykładamy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej nietuzinkowych projektów i podejmowania zleceń, które innym mogą sprawiać trudność.

Projekty realizujemy w dużej odległości od siedziby naszej firmy, ponieważ odległości nie są dla nas barierą.

Jak Działamy: - Pobranie pomiarów – to dzięki skrupulatnie wykonanym wyliczeniom jesteśmy pewni, że nasze meble na wymiar idealnie zagospodarują każdą przestrzeń i sprawią , że wnętrze będzie funkcjonalne i piękne.

- Przedstawienie wstępnych koncepcji – wiedza o tym czego oczekuje i jaki efekt końcowy chce uzyskać klient jest jedną z kluczowych spraw w powodzeniu realizacji.

- Zaproponowanie projektu nawet w kilku wersjach, jeśli zachodzi taka potrzeba – to klient decyduje, która koncepcja jest tą jedyną i najlepszą, a my w ciągu całego procesu realizacji służymy naszym doświadczeniem i wiedzą.

- Wizualizacja wybranej wersji – dzięki wizualizacji Klient wie, jaki efekt uzyska i czego musi od nas wymagać.

- Wykonanie mebli na wymiar w naszym warsztacie – każde zamówienie traktowane jest bardzo indywidualnie. Meble wykonujemy z wielką dbałością o detale. Najwyższa jakość mebli na wymiar jest gwarancją sukcesu i zadowolenia klienta.

- Ostateczny montaż.