O Firmie Mariusz Meble

Firma Mariusz Meble

Witamy Państwa na internetowej stronie Firmy Mariusz Meble. Nasza firma ma charakter rodzinny i należy do człowieka o wielkim sercu i pasji do swojej pracy, który posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu mebli na wymiar.

Wielu ludzi marzy o własnym domu, lub mieszkaniu – jednak to o czym naprawdę marzą, to własna przestarzeń zaprojektowana tak, aby czuć się w niej jak najbardziej komfortowo.

Wnętrza, meble – to one tworzą nasze otoczenie, w którym żyjemy i wypoczywamy. To od nich w dużej mierze zależy nasze codzienne samopoczucie. Wszyscy chcemy czuć się w swoich domach luksusowo, stwarzając sobie przy tym atmosferę dającą nam poczucie wygody i estetyki, warto więc zadbać o jak najlepiej dopasowane do naszych upodobań meble.

Wszystkie projekty, wnętrza i meble, które widzą Państwo na stronie, są wykonane w naszym warsztacie. To dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pasji całego zespołu, mogą powstawać kuchnie na wymiar, oraz inne meble, wykonane na zamówienie według Państwa indywidualnych potrzeb, meble o których marzyliście.

Jakie miejsce jest najważniejsze w naszym domu ? Miejsce, które skupia rodzinę w jednym pomieszczeniu, miejsce gdzie wszystkie domowe imprezy najżywiej się toczą, w końcu miejsce, po którym roznosi się zapach aromatycznej kawy, gdzie o poranku możemy nabrać sił na kolejny dzień pełen wyzwań? Oczywiście jest to kuchnia. To w niej toczy się duża część naszego życia – to w niej powinniśmy czuć się wyjątkowo dobrze, dlatego projektowaniu tego pomieszczenia powinniśmy poświęcić największą ilość czasu. Kuchnia to miejsce, które musi być przytulne, ale jednocześnie funkcjonalne. Takie połączenie możemy uzyskać tylko dzięki meblom stworzonym na zamówienie.

Dzięki meblom na wymiar, uzyskujemy przestrzeń wykorzystaną w każdym calu. Kuchnie na wymiar, to oszczędność przestrzeni i najlepsze wykorzystanie dostępnego miejsca. I właśnie nasza firma tym się zajmuje, tworzeniem dla każdego z naszych klientów, niepowtarzalnych Kuchni Pełnych Dobrego Smaku!

Jesteśmy firmą złożoną z profesjonalistów. Nasz zespół będzie pracował dla Państwa od projektu do realizacji. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pojawiające się podczas realizacji projektu pytania. Jesteśmy dla Państwa, a zadowolenie z wykonanych mebli na wymiar jest dla nas najważniejsze.